INFORMACJA Wydziału Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej, Rolnictwa i Leśnictwa o wszczęciu postępowania administracyjnego na wniosek Burmistrza Brzostku w sprawie udzielenia pozwolenia wodnoprawnego na wprowadzanie do wód powierzchniowych potoku Kamienica istniejącym w km 7+565 wylotem kanalizacyjnym oczyszczonych ścieków bytowych z obiektów Zespołu Szkół w Siedliskach Bogusz (gmina Brzostek) w ilości:
    Qmax.godz. = 0,93 [m3/h],  Qśr.dob. = 7,5 [m3/d],    Qmax.rok = 2737,5 [m3/rok]
oraz dodatkowo:
-  wód drenażowych pochodzących z odwodnienia płyty boiska szkolnego w ilości:
    Qmax.godz. = 0,044 [m3/h],  Qśr.dob. = 2,1 [m3/d],    Qmax.rok = 325,5 [m3/rok]
- wód opadowo - roztopowych pochodzących z dachów obiektów szkolnych, drogi dojazdowej oraz placów utwardzonych w ilości:
   Qmax. = 33,57 [l/s], Qmax.godz.= 30,22 [m3/h],  Qśr.dob. = 12,8 [m3/d], Qmax.rok = 1986,3 [m3/rok]

• 23 Sty
    Podsumowanie Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych w Galerii Sztuki MOK w Dębicy, godz. 11:00. All Day

• 24 Sty
    Koncert charytatywny "Anioły są takie ciche..." w DKiK "Kosmos" w Dębicy, ul. Lisa 3, godz. 9:00. All Day