mini szopkaZapoczątkowana w XIII w. przez św. Franciszka z Asyżu tradycja budowy szopek bożonarodzeniowych trwa do dzisiaj. Wznosi się je w kościołach, zdobią nasze domy, szkoły, rynki miast, instytucje. Towarzyszą corocznym obchodom Bożego Narodzenia, symbolizują pokój, miłość i nadzieję.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców powiatu dębickiego do udziału w XII edycji Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami konkursu oraz nadsyłania prac.

POBIERZ REGULAMIN dla szkół

POBIERZ REGULAMIN dla Gminnych Ośrodków Kultury

• 26 Cze
    XLVIII Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 12:00. All Day