mini szopkaZapoczątkowana w XIII w. przez św. Franciszka z Asyżu tradycja budowy szopek bożonarodzeniowych trwa do dzisiaj. Wznosi się je w kościołach, zdobią nasze domy, szkoły, rynki miast, instytucje. Towarzyszą corocznym obchodom Bożego Narodzenia, symbolizują pokój, miłość i nadzieję.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców powiatu dębickiego do udziału w XII edycji Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami konkursu oraz nadsyłania prac.

POBIERZ REGULAMIN dla szkół

POBIERZ REGULAMIN dla Gminnych Ośrodków Kultury

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:15. All Day