INFORMACJA Wydziału Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej, Rolnictwa i Leśnictwa o wszczęciu postępowania administracyjnego na wniosek P. Marka Labak  zam. Mokre 113, 39-209 Zasów zmierzającego do wydania pozwolenia wodnoprawnego na wykonanie urządzenia wodnego - przykrycie rurociągiem rowu melioracyjnego R-BO-8 w km 0+064 – 0+088 na działce nr 1710 w miejscowości Mokre gm. Żyraków.

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:15. All Day

• 10 Maj
    Powiatowy Etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy, godz. 9:00. All Day