rozmiar czcionki
A- A A+
szukaj
Polish Belarusian Czech English French German Italian Lithuanian Norwegian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian
tryb ekranu

logon

INFORMACJA Wydziału Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej, Rolnictwa i Leśnictwa o wszczęciu postępowania administracyjnego na wniosek Gminy Miasta Dębica ul. Ratuszowa 2, 39-200 Dębica, zostało wszczęte postępowanie administracyjne zmierzające do wydania pozwolenia wodnoprawnego na budowę rowu odwadniającego w miejscowości Straszęcin obejmującego:
I - Wykonanie robót na obszarze szczególnego zagrożenia powodzią rzeki Grabinka (Czarna) w km 0+670, w tym :
1. Przygotowanie terenu budowy
2. Wykonanie wykopu rowu odwadniającego
3. Wykonanie betonowego gurtu w górnej krawędzi skarpy rowu
4. Wykonanie ujścia rowu odwadniającego w formie korytek ściekowych w dnie i płyt ażurowych na skarpach na długości około 12 m od półki przejazdowej do górnej krawędzi skarpy rowu.
5. Wykonanie ubezpieczenia półki przejazdowej za pomocą bruku kamiennego frakcji 30 cm pasem szerokości 3 m na długości około 12 m.
6. Wykonanie ubezpieczenia skarpy potoku w rejonie inwestycji w postaci narzutu kamiennego frakcji 30 – 50 cm o szerokości około 3 m na długości op0koło 4 m od stopy skarpy potoku do górnej krawędzi półki przejazdowej.
7. Składowanie materiałów i poruszanie się sprzętu budowlanego niezbędnego dla wykonywania powyższych prac.
II - Budowę przydrożnego rowu odwadniającego długości 535 m - na działkach nr ewid. 739/2, 739/181, 739/22, w miejscowości Straszęcin, gmina Żyraków.

  • 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:15. All Day

  • 10 Maj
    Powiatowy Etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy, godz. 9:00. All Day

  • 20 Maj
    Obchody 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości Ojczyzny oraz Wojewódzkie Święto Ludowe w Paszczynie, godz. 12:00. All Day

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych wyłącznie do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuję politykę cookies na tej stronie