otwarty konkurs ofertDecyzją Zarządu Powiatu Dębickiego z dnia 30 listopada 2017 r., przyznano dotacje finansowe w ramach Otwartego Konkursu Ofert na udzielanie bezpłatnych porad prawnych na terenie Powiatu Dębickiegow 2018 roku na realizację zadań publicznych.

ZOBACZ ROZSTRZYGNIĘCIE OTWARTEGO KONKURSU OFERT

• 19 Paź
    Poplenerowa wystawa prac plastycznych wykonanych przez uczniów szkół powiatu dębickiego podczas pleneru w Celinach, Galeria Sztuki MOK Dębica, ul. Akademicka 8, godz. 19:00. All Day

• 23 Paź