rozmiar czcionki
A- A A+
szukaj
Polish Belarusian Czech English French German Italian Lithuanian Norwegian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian
tryb ekranu

logon

INFORMACJA Wydziału Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej, Rolnictwa i Leśnictwa o wszczęciu postępowania administracyjnego na wniosek zakładu pn. „Lucyna Mazur Konstrukcje Aluminiowe” z/s 39-200 Dębica ul. Transportowców 3 w przedmiocie udzielenia pozwolenia wodnoprawnego na:
1) budowę urządzenia wodnego (układu retencyjnego) w postaci skrzynek retencyjno-rozsączających o wymiarach: 7,2 x 4,8 x 1,22 m o pojemności retencyjnej czynnej 38,61 m3  służącego do wprowadzania wód opadowo-roztopowych do ziemi na działce nr ewid. 80/20 obręb 3 przy ul. Transportowców w Dębicy,   
2) wprowadzanie wód opadowo-roztopowych pochodzących z powierzchni dachu budynku produkcyjno-magazynowego poprzez system kanalizacji deszczowej do ziemi w granicach działki nr ewid. 80/20 obręb 3 przy ul. Transportowców w Dębicy w ilości:
Qmax.            =  14,50 [l/s]
Qmax.godz.     =  0,068 [m3/h],
Qśr.dob .        =    1,65 [m3/d],
Qmax.roczne   = 768,6 [m3/rok]   
za pomocą skrzynek rozsączająco-retencyjnych
w ramach inwestycji pn. „Rozbudowa istniejącego budynku produkcyjno-magazynowego wraz z przebudową budynku oraz rozbiórkę schodów zewnętrznych, instalacją kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, wodociągowej, instalacją elektryczną na dz. nr ewid. 80/20 obręb 3, położonego przy ul. Transportowców w Dębicy”.

No Calendar Events Found or Calendar not set to Public.

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych wyłącznie do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuję politykę cookies na tej stronie