OBWIESZCZENIE o zwołaniu XLIII Sesji Rady Powiatu Dębickiego, która odbędzie się w dniu 6 lutego 2018 r. (wtorek) o godz. 15:00 w sali posiedzeń Rady Powiatu Dębickiego przy ul. Parkowej 28 w Dębicy.

• 21 Wrz
    XII Zapaśniczy Memoriał Dębickich Mistrzów im. Kazimierza Lipienia, Ryszarda Świerada, Andrzeja Skrzydlewskiego na hali sportowej przy ul. Lisa 2 w Dębicy. All Day

• 30 Lis
    Kabaret Moralnego Niepokoju – nowy program „Tego jeszcze nie grali” Dom Kultury „MORS” w Dębicy, godz. 16:00. All Day