pigiPowiatowy Lekarz Weterynarii w Dębicy informuje o ukazaniu się rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 9 lutego 2018 roku zmieniającego rozporządzenie w sprawie środków podejmowanych w związku z wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń, dotyczącego zabezpieczenia bioasekuracyjnego gospodarstw.

ZOBACZ INFORMACJĘ I ROZPORZĄDZENIE

Dodatkowe informacje można uzyskać poniżej:
Główny Inspektorat Weterynarii

• 26 Cze
    XLVIII Sesja Rady Powiatu Dębickiego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Dębicy, ul. Parkowa 28, sala sesyjna - IV piętro, godz. 12:00. All Day

• 30 Cze
    Ogólnopolski Spływ Kajakowy "WISŁOKA 2018" - start przy zaporze wodnej w Pilźnie, godz. 11:00. All Day

• 26 Sie
    74. Rocznica Akcji "BURZA" i Bitwy na Kałużówce na polanie Kałużówka, godz. 9:30. All Day