konkrecyt miniStarostwo Powiatowe, Zespół Szkół Specjalnych oraz Miejska i Powiatowa Biblioteka w Dębicy zapraszają wychowanków przedszkoli, szkół podstawowych, klas gimnazjalnych oraz szkół ponadgimnazjalnych z niepełnosprawnością intelektualną na IV Powiatowy Konkurs Recytatorski "Polscy poeci dla małych i dużych. Zgłoszenia do uczestnictwa można składać osobiście do 6 kwietnia br. w Zespole Szkół Specjalnych w Dębicy przy ul. Matejki 22.

KARTA ZGŁOSZENIA

ZGODA NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU

• 23 Paź
    IX Wojewódzki Rajd Pieszy GRUDNA 2018 dla dzieci z upośledzeniem umysłowym, start przy Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Głobikowej, godz. 9:00. All Day