konkrecyt miniStarostwo Powiatowe, Zespół Szkół Specjalnych oraz Miejska i Powiatowa Biblioteka w Dębicy zapraszają wychowanków przedszkoli, szkół podstawowych, klas gimnazjalnych oraz szkół ponadgimnazjalnych z niepełnosprawnością intelektualną na IV Powiatowy Konkurs Recytatorski "Polscy poeci dla małych i dużych. Zgłoszenia do uczestnictwa można składać osobiście do 6 kwietnia br. w Zespole Szkół Specjalnych w Dębicy przy ul. Matejki 22.

KARTA ZGŁOSZENIA

ZGODA NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU

• 26 Sie
    74. Rocznica Akcji "BURZA" i Bitwy na Kałużówce na polanie Kałużówka, godz. 9:30. All Day