ezla miniW najbliższą sobotę – 19 maja w godz. 9-13 wszystkie placówki Zakładu Ubezpieczeń Społecznych będą otwarte dla lekarzy.

W ramach Dnia Otwartego pod nazwą w godzinach od 9.00 do 13.00 we wszystkich placówkach ZUS czekać będą na lekarzy pracownicy, którzy:
• pomogą założyć profil PUE ZUS,
• przeprowadzą szkolenia ogólne i przystanowiskowe dotyczące wystawiania i anulowania e-ZLA,
• pomogą w uzyskaniu certyfikatu z ZUS,
• będą udzielać wyjaśnień w zakresie pytań i wątpliwości dotyczących elektronicznych zwolnień lekarskich również w kontekście pracodawcy (płatnika) i pacjenta (ubezpieczonego).

W celu uzyskania certyfikatu z ZUS niezbędne jest  posiadanie nośnika (pendrive) lub laptopa z dostępem do Internetu.
Zapraszamy Państwa do naszych placówek i skorzystania z naszej oferty, która w znacznym stopniu może pomóc w zakresie wystawiania elektronicznych zwolnień lekarskich:
– Oddział w Jaśle, ul. Rynek 18 A,
– Inspektorat w Brzozowie, ul. Witosa 11,
– Inspektorat w Dębicy, ul. Piłsudskiego 15,
– Inspektorat w Krośnie, ul. Bieszczadzka 5,
– Inspektorat w Sanoku, ul. Konarskiego 20.

Więcej informacji:

• 29 Maj
    XVI Rejonowy Przegląd Talentów w DK "KOSMOS" w Dębicy, godz. 9:30. All Day

• 10 Cze
    III Zawody Wędkarskie o Puchar Starosty Dębickiego na łowiskach wędkarskich TC DĘBICA (Al. JP II w Dębicy), godz. 7:00. All Day

• 10 Cze
    IV Otwarte Mistrzostwa Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Konkurencji XC na stoku narciarskim w Stobiernej, godz. 9:15. All Day