5254lo-11Wczoraj (5 czerwca br.), w Zespole Szkół nr 2 w Dębicy, odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom XIV edycji konkursu historycznego „Armia Krajowa w powiecie dębickim”. W konkursie wzięło udział w sumie 83 uczestników z 30 szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu. Rywalizację o tematyce historycznej po raz kolejny zorganizowało Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Dębickiej, przy wsparciu m.in. Starosty Powiatu Dębickiego.

• 12 Gru
    XIII Sejmik Ekologiczny Powiatu Dębickiego „Włącz myślenie, szanuj jedzenie” w Starostwie Powiatowym w Dębicy, godz. 10.00. 00:00 to 00:00

• 15 Gru
    Memoriał Dębickich Mistrzów - K. Lipienia, R. Świerada, A. Skrzydlewskiego na hali sportowej przy ul. Lisa 2 w Dębicy. All Day