5254lo-11Wczoraj (5 czerwca br.), w Zespole Szkół nr 2 w Dębicy, odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom XIV edycji konkursu historycznego „Armia Krajowa w powiecie dębickim”. W konkursie wzięło udział w sumie 83 uczestników z 30 szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu. Rywalizację o tematyce historycznej po raz kolejny zorganizowało Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Dębickiej, przy wsparciu m.in. Starosty Powiatu Dębickiego.

• 09 Cze
    IV Zawody Wędkarskie o Puchar Starosty Dębickiego na łowiskach wędkarskich TC DĘBICA (Al. JP II w Dębicy), godz. 7:00. All Day

• 29 Cze
    Ogólnopolski Spływ Kajakowy "WISŁOKA 2019" - start przy tamie w Dębicy, godz. 11:00. All Day