OBWIESZCZENIE o przyznaniu wynagrodzenia biegłemu i zgromadzeniu całości materiału dowodowego w postępowaniu administracyjnym w sprawie o wywłaszczenie na rzecz Skarbu Państwa prawa własności w udziale 80/4096 części do nieruchomości gruntowej, oznaczonej jako działka nr ewid. 4/7 o pow. 0,0174 ha położonej w Dębicy, obręb nr 2 ...

• 27 Lut
    Spotkanie edukacyjno - informacyjne dla organizacji pozarządowych w Dworku Dębickim przy ul. Kościuszki 36, godz. 14:00. All Day

• 01 Mar
    V Powiatowy Przegląd Kronik Kół Gospodyń Wiejskich w sali obrad Rady Powiatu Dębickiego, ul. Parkowa 28 w Dębicy, godz. 11:00. All Day

• 12 Kwi
    XV Konkurs Modeli Redukcyjnych "Ogniwko 2019" w Zespole Szkół Ekonomicznych w Dębicy, ul. Ogrodowa 20. 20:19 to 21:19