zs4kop-10Odsłonięciem pamiątkowej tablicy oraz nabożeństwem w kościele pw. Świętej Jadwigi rozpoczęły się wczoraj (20 września br.) uroczystości z okazji 50-lecia Zespołu Szkół nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy. Po mszy św. odbyła się akademia w pobliskim Zespole Szkół Muzycznych, podczas której organizatorzy podsumowali pół wieku działalności „Kopernika” i podziękowali sympatykom placówki za ich przychylność.

Uroczystość była okazją do wspomnień i przekazania gratulacji. - Doceniając zasługi minionych pokoleń uczniów i nauczycieli, życzę Państwu pomyślnej realizacji zadań edukacyjnych i wychowawczych - mówił Andrzej Reguła, Starosta Powiatu Dębickiego, gdy wspólnie z Przewodniczącym Rady Powiatu Mateuszem Smołą i Wicestarostą Mateuszem Paskiem wręczał dyrekcji ZS nr 4 pamiątkową kronikę. - Życzymy kolejnych doniosłych jubileuszy, satysfakcji z osiąganych sukcesów oraz pomyślnej realizacji zadań edukacyjnych i wychowawczych.

• 12 Gru
    XIII Sejmik Ekologiczny Powiatu Dębickiego „Włącz myślenie, szanuj jedzenie” w Starostwie Powiatowym w Dębicy, godz. 10.00. 00:00 to 00:00

• 13 Gru
    V Wojewódzki Festiwal Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnością "I Ty Masz Talent", Centrum Kultury i Bibliotek w Pustkowie-Os., godz. 9.30. 09:30 to 10:30