zs4kop-10Odsłonięciem pamiątkowej tablicy oraz nabożeństwem w kościele pw. Świętej Jadwigi rozpoczęły się wczoraj (20 września br.) uroczystości z okazji 50-lecia Zespołu Szkół nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy. Po mszy św. odbyła się akademia w pobliskim Zespole Szkół Muzycznych, podczas której organizatorzy podsumowali pół wieku działalności „Kopernika” i podziękowali sympatykom placówki za ich przychylność.

Uroczystość była okazją do wspomnień i przekazania gratulacji. - Doceniając zasługi minionych pokoleń uczniów i nauczycieli, życzę Państwu pomyślnej realizacji zadań edukacyjnych i wychowawczych - mówił Andrzej Reguła, Starosta Powiatu Dębickiego, gdy wspólnie z Przewodniczącym Rady Powiatu Mateuszem Smołą i Wicestarostą Mateuszem Paskiem wręczał dyrekcji ZS nr 4 pamiątkową kronikę. - Życzymy kolejnych doniosłych jubileuszy, satysfakcji z osiąganych sukcesów oraz pomyślnej realizacji zadań edukacyjnych i wychowawczych.

• 19 Paź
    Poplenerowa wystawa prac plastycznych wykonanych przez uczniów szkół powiatu dębickiego podczas pleneru w Celinach, Galeria Sztuki MOK Dębica, ul. Akademicka 8, godz. 19:00. All Day

• 23 Paź
    IX Wojewódzki Rajd Pieszy GRUDNA 2018 dla dzieci z upośledzeniem umysłowym, start przy Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Głobikowej, godz. 9:00. All Day