OGŁOSZENIE pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej wraz z własnością posadowionego na niej budynku położonej w Pilźnie, działka nr 1227/2 o powierzchni 0,0418 ujawniona w KW NR RZ1D/00029359/7.....

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:30. All Day

• 10 Maj
    Powiatowy Etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy, godz. 9:00. All Day