jpolski 18Dnia 8 listopada br. odbył się X Powiatowy Konkurs Poprawnej Polszczyzny „Z językiem polskim za pan brat” zorganizowany przez I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława Jagiełły w Dębicy przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Dębicy. Nagrody ufundowali: Starostwo Powiatowe w Dębicy i Rada Rodziców szkoły.

CZYTAJ INFORMACJĘ

Zdjęcia udostępnione przez I LO w Dębicy

• 26 Mar
    Eliminacje VI Powiatowego Turnieju Debat Oksfordzkich w sali w Starostwie Powiatowym w Dębicy, ul. Parkowa 28, godz. 8:00. 15:08 to 16:08