525896523-5Ciekawe zdjęcia i prace plastyczne uczniów szkół powiatu dębickiego można obejrzeć w centrum Dębicy. Na Rynku znajduje się ekspozycja, która jest efektem dwóch konkursów: plastycznego „Moje spotkania z przyrodą” oraz fotograficznego „Przyroda Powiatu Dębickiego”. Jury wybrało zwycięzców spośród kilkudziesięciu uczestników.

Artystyczne zmagania zorganizował Wydział Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej, Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Dębicy. Nagrody dla laureatów i wyróżnionych osób zostały ufundowane przez firmę KRONOSPAN HPL sp. z o.o. w Pustkowie-Osiedlu, która jest również sponsorem plenerowej wystawy.

• 29 Cze
    Ogólnopolski Spływ Kajakowy "WISŁOKA 2019" - start przy tamie w Dębicy, godz. 11:00. All Day

• 07 Lip
    V Otwarte Mistrzostwa Powiatu Dębickiego w Kolarstwie Górskim w Konkurencji XC na stoku narciarskim w Stobiernej, godz. 10:00. All Day