koncert-nowo2019Prawdziwa uczta szykuje się dla miłośników muzyki klasycznej i rozrywkowej. Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy zaprasza na Koncerty Noworoczne, organizowane przy wsparciu finansowym dębickiego Starostwa Powiatowego. Artyści wystąpią 11 stycznia 2019 r. o godzinie 17:00 oraz 12 stycznia 2019 r. o 16:30 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury „KOSMOS”.

Z repertuarem najpiękniejszych kolęd i pastorałek zaprezentują się uczniowie i  nauczyciele ZPS, Niepublicznej Szkoły Muzycznej II Stopnia w Dębicy, absolwenci oraz zaproszeni goście, wśród których będzie można usłyszeć Alicję Płonkę, Jana Michalaka oraz Pawła Szlachtę. Zagra również Orkiestra Symfoniczna pod batutą Ewy Trojan, Orkiestra Smyczkowa prowadzona przez Martę Fortunę i Zespół Instrumentów Dętych pod kierunkiem Andrzeja Korusa. Chór Zespołu Państwowych Szkól Muzycznych w Dębicy poprowadzi Alicja Stasiowska-Piwowar.

Bezpłatne wejściówki można odebrać w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy.

ZOBACZ PLAKAT

• 26 Mar
    Eliminacje VI Powiatowego Turnieju Debat Oksfordzkich w sali w Starostwie Powiatowym w Dębicy, ul. Parkowa 28, godz. 8:00. 15:08 to 16:08

• 10 Kwi