sm6 lutego 2019 r. o godz. 17:30 w Auli Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy odbędzie się koncert pianistyczny, w którym wezmą udział uczestnicy XIV Międzynarodowego Forum Pianistycznego „Bieszczady bez granic”. Zagrają Xueer Sun z Chin, Sofia Voronina z Rosji,  Aleksandra Shurdukova z Rosji, Viktoria Demi z Ukrainy, Maria Guliamova  z Ukrainy, Daria Lysenko z Rosji, Ziyu Shao z Rosji oraz Tagle Rodolfo z Polski. Koncert poprowadzi Ludmila Zakopets – pianistka i pedagog pochodzenia ukraińskiego.

Koncert został objęty Patronatem Honorowym Małżonki Prezydenta RP Pani Agaty Kornhauser-Dudy. Będzie to wspaniała okazja do wysłuchania znanych utworów muzyki klasycznej w niestandardowych aranżacjach. Dla wszystkich chętnych, którzy chcą współuczestniczyć w tym wydarzeniu wstęp jest wolny.

ZOBACZ PLAKAT

• 27 Lut
    Spotkanie edukacyjno - informacyjne dla organizacji pozarządowych w Dworku Dębickim przy ul. Kościuszki 36, godz. 14:00. All Day

• 01 Mar