tenisNa kortach sieci serwisowej Degum odbył się turniej tenisa ziemnego o nazwie Wróbel Druk Cup, który poprowadzony został przez Michała Matyfiego. Zwycięzcą został Patryk Marciniec, pokonując w finałowym meczu Alicję Wojnarowską. Mecz ten był pełen emocji a rozstrzygnięcie miało miejsce dopiero w super tie breaku. Trzecie miejsce wywalczył Mieszko Krajewski, a tuż za nim sklasyfikowana została Magdalena Bukiewicz.

Dalsze miejsca zajęli Jakub Olszewski, Bartosz Kisiel i Daniel Mikrut. Na szczególną pochwałę zasługuje postawa i gra Jakuba Olszewskiego oraz Bartosza Kisiela. Chłopcy pokazali, że potrafią rywalizować ze starszymi, bardziej doświadczonymi zawodnikami i bez kompleksów z podniesioną głową toczyli walkę na korcie. Trener tenisa Michał Matyfi podkreśla, że uczestnictwo w tego typu zmaganiach kształtuje charakter młodych sportowców, podnosi umiejętności, pomaga w zawieraniu nowych przyjaźni i prowadzi do realizacji wyznaczonych celów. W najbliższym czasie odbędzie się kolejny turniej tenisowy skierowany dla młodzieży.

• 03 Maj
    Powiatowe obchody Święta Konstytucji Trzeciego Maja na Dębickim Rynku, godz. 10:30. All Day

• 10 Maj
    Powiatowy Etap Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym w Szkole Podstawowej nr 10 w Dębicy, godz. 9:00. All Day