pztpndJuż w tą sobotę (9 lutego br.) w Paszczynie odbędzie się I Zimowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci o Puchar Starosty Powiatu Dębickiego. Imprezę zorganizował Ludowy Klub Sportowy Paszczyniak w Paszczynie przy wsparciu finansowym Starostwa Powiatowego w Dębicy. Zmagania małych piłkarzy rozpoczną się o godz. 9:00 na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Paszczynie, 39-207 Paszczyna 241.

ZOBACZ PLAKAT

• 27 Lut
    Spotkanie edukacyjno - informacyjne dla organizacji pozarządowych w Dworku Dębickim przy ul. Kościuszki 36, godz. 14:00. All Day

• 01 Mar