rozmiar czcionki
A- A A+
szukaj
Polish Belarusian Czech English French German Italian Lithuanian Norwegian Russian Slovak Spanish Swedish Ukrainian
tryb ekranu

logon

karuzelaminiZespół Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy zaprasza dzieci zainteresowane nauką w szkole muzycznej na zajęcia edukacyjne. Kandydaci na uczniów będą uczestniczyć w zajęciach muzyczno–ruchowych oraz w audycjach poświęconych wybranym instrumentom muzycznym.

Dzieci i ich opiekunowie otrzymają możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy w szkole artystycznej. Będzie to również okazja do sprawdzenia u kandydatów predyspozycji muzycznych. Zajęcia odbywać się będą w soboty: 02.03.2019 r., 16.03.2019 r., 30.03.2019 r. oraz 13.04.2019 r., zawsze o godz. 10:00 w budynku dębickiej szkoły muzycznej przy ul. Kościuszki 8.


Oferta edukacyjna dla dzieci w wieku od 7 do 11 lat wraz z opiekunami. Wszyscy chętni proszeni są o kierowanie zgłaszeń na adres e-mailowy:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczenie wypełnionego formularza do sekretariatu szkoły.

 

ZOBACZ PLAKAT

  • 27 Lut
    Spotkanie edukacyjno - informacyjne dla organizacji pozarządowych w Dworku Dębickim przy ul. Kościuszki 36, godz. 14:00. All Day

  • 01 Mar
    V Powiatowy Przegląd Kronik Kół Gospodyń Wiejskich w sali obrad Rady Powiatu Dębickiego, ul. Parkowa 28 w Dębicy, godz. 11:00. All Day

  • 12 Kwi
    XV Konkurs Modeli Redukcyjnych "Ogniwko 2019" w Zespole Szkół Ekonomicznych w Dębicy, ul. Ogrodowa 20. 20:19 to 21:19

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych wyłącznie do celów statystycznych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

  Akceptuję politykę cookies na tej stronie