medale dla onierzy 2019-31Czternaście Srebrnych Medali za Zasługi dla Obronności Kraju wręczył w asyście Starosty Powiatu Dębickiego ppłk Mirosław Ciesielski, Wojskowy Komendant Uzupełnień w Mielcu. Odznaczenia zostały przyznane przez Ministra Obrony Narodowej rodzicom co najmniej trzech żołnierzy, którzy wzorowo pełnili służbę. Medale przekazano mieszkańcom miasta i gminy Dębica, gmin: Pilzno, Ropczyce oraz Wielopole Skrzyńskie. Uroczystość odbyła się dziś (13 maja br.) w Starostwie Powiatowym w Dębicy.

No Calendar Events Found or Calendar not set to Public.