02W minioną sobotę (1 czerwca br.) na kortach im. Grzegorza Matyfiego w Dębicy, zorganizowany został turniej tenisa ziemnego o Puchar Dyrektora MOSIR. Imprezę poprowadził dębicki tenisista Michał Matyfi. Pierwszą kategorią, w której rywalizowali zawodnicy była próba umiejętności technicznych. Szczególnie wyróżnieni zostali: Hanna Gwóźdź, Kacper Mruk, Julita Grzyb, Antonina Sędłak i Natasza Skopińska.

Druga kategoria to turniej w kategorii pomarańczowej. Do rywalizacji przystąpiło 10 graczy. Na 1 miejscu sklasyfikowany został Filip Zagórski, drugie miejsca przypadło Bartoszowi Mrukowi, 3 miejsce Janowi Kosteckiemu a 4 Julicie Grzyb i Karolowi Wierzbanowskiemu.

Organizatorzy zapewniają, że niebawem zorganizowane zostaną kolejne zawody dla młodych adeptów tenisa.

Zdjęcia udostępnione przez Michała Matyfiego

• 29 Cze
    Ogólnopolski Spływ Kajakowy "WISŁOKA 2019" - start przy tamie w Dębicy, godz. 11:00. All Day

• 07 Lip