Unia Europejska
Rozmiar tekstu: -+
Dla niepełnosprawnych Dla słabowidzących Wersja graficzna Język migowy

Powiat, w którym
chce się żyć!

18°C
13 km/h
1008 hPa
Powiatowy monitoring powietrza
Uczniowie Kopernika w Niemczech

Uczniowie Kopernika w Niemczech

Oświata

Zespół Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Dębicy w ramach projektu ERASMUS PLUS – Sektor Kształcenie i Szkolenie Zawodowe w terminie od 01.09.2019 r. do 31.10.2020 r. realizuje Projekt "Uczniowie Kopernika na europejskim rynku pracy-staże w Niemczech".

Kluczowym działaniem w tym projekcie były staże zawodowe dla 20 uczniów Technikum w zawodzie technik informatyk, technik logistyk, technik spedytor i technik usług fryzjerskich organizowane w firmach w Schkeuditz i Lipsku w Niemczech. Wyjazd uczniów na staże odbył się za zgodą rodziców i po konsultacjach z Agencją Narodową. Od 13.09.2020 r. do 26.09.2020 r. uczniowie Kopernika, pod opieką pani Eweliny Skrzypek i pani Beaty Krupy przebywali w zabytkowym dworku rycerskim Gut-Wehlitz.

CZYTAJ SPRAWOZDANIE

Zdjęcia udostępnione przez ZS nr 4 w Dębicy

Grupa młodzieżyDwie osoby w salonie fryzjerskimGrupa młodzieżyUczennica za kierownicą pojazduGrupa młodzieżyUczniowie na zajęciach praktycznychUczennica układa fryzuręMłodzież przy komputerachUczniowie na zajęciach praktycznychUczeń na zajęciach praktycznychGrupa młodzieżyGrupa młodzieżyGrupa młodzieży