Laureaci Cubing Winter 2024 oraz zbiórka charytatywna na sesji Rady Powiatu Dębickiego

Informacje

Uczennica II LO Martyna Jarosz, zdobywczyni czwartego miejsca w układaniu kostki 3x3x3 z zasłoniętymi oczami, a także Maksymilian Kulas uczeń ZS nr 2, laureat drugiego miejsca w konkurencjach 2x2x2, Pyraminx i trzeciego miejsca w konkurencji Skewb, byli gośćmi LXI sesji Rady Powiatu Dębickiego (23.02.2024 r.).

Starosta Piotr Chęciek, Przewodniczący Rady Powiatu Michał Maziarka, wicestarosta Adam Pieniażek oraz wiceprzewodnicząca rady Anna Mazur wręczyli symboliczne gratulacje uczniom dębickich szkół, którzy w sposób szczególny wyróżnili się podczas zawodów w układaniu Kostki Rubika na czas, zorganizowanych w II Liceum Ogólnokształcącym w Dębicy 3-4 lutego 2024 r.

Przed piątkową sesją została przeprowadzona także zbiórka na rzecz Tymoteusza Kasprzyka, chorego chłopca, dla którego zorganizowany zostanie koncert charytatywny 12 marca 2024 r. o godz. 11:00 w DK Mors.

Koncert patronatem objął Starosta Powiatu Dębickiego. W imieniu uczennic z Zespołu Szkół nr 2 w Dębicy serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, organizowanym w ramach projektu „Hands of Hope” – Zwolnieni z Teorii.