Podsumowali działalność samorządu województwa podkarpackiego

Informacje

W piątek 8 marca w Agencji Rozwoju Regionalnego MARR S.A. w Mielcu odbyła się konferencja podsumowująca działalność samorządu województwa podkarpackiego w upływającej kadencji 2018-2023.

Podczas wydarzenia jako pierwszy głos zabrał marszałek województwa podkarpackiego – Władysław Ortyl, który mówił m.in. o zrównoważonym rozwoju regionu, najważniejszych inwestycjach i zadaniach zrealizowanych przez kierowany przez niego samorząd wojewódzki.

O „Funduszach Europejskich dla Podkarpacia 2021-2027 – przeznaczeniu środków europejskich oraz harmonogramie naborów” mówił Wojciech Magnowski – dyrektor departamentu Zarządzania Regionalnym Programem Operacyjnym.

W wydarzeniu w imieniu Powiatu Dębickiego uczestniczył wicestarosta Adam Pieniążek.