Agregaty prądotwórcze trafiły do 16 jednostek OSP

Informacje

Agregaty prądotwórcze z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych odebrali dziś przedstawiciele 16 jednostek ochotniczej straży pożarnej z powiatów dębickiego i strzyżowskiego. Przekazanie sprzętu nastąpiło przy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Dębicy.

Agregaty stanowią swego rodzaju rekompensatę dla jednostek, które na przestrzeni minionych miesięcy podzieliły się swoim sprzętem z walczącą Ukrainą. Wśród osób wręczających druhom promesy sprzętowe był wicestarosta Adam Pieniążek.

Urządzenia otrzymały: OSP Żyraków, OSP Pustynia, OSP Brzostek, OSP Siedliska-Bogusz, OSP Nawsie Brzosteckie, OSP Jodłowa, OSP Dębica-Kędzierz, OSP Grudna Dolna (powiat dębicki) oraz OSP Kobyle, OSP Godowa Dolna, OSP Twierdza, OSP Gbiska, OSP Pstrągowa Dolna, OSP Lubla, OSP Gwoźnica Górna i OSP Konieczkowa (powiat strzyżowski).

Grupa strażakówAgregat prądotwórczyWicestarosta Dębicki przemawiaGrupa osóbGrupa strażakówGrupa strażakówStrażak przemawiaGrupa strażakówGrupa strażakówGrupa osóbGrupa strażakówWicestarosta Dębicki składa gratulacjePoseł na Sejm RP składa gratulacjeWicestarosta Dębicki składa gratulacjeGrupa strażakówWicestarosta Dębicki składa gratulacjeGrupa osóbGrupa osóbPoseł na Sejm RP przemawiaAgregaty prądotwórcze przed remizą strażackąAgregaty prądotwórcze, w tle grupa osóbAgregaty prądotwórcze, w tle grupa osóbGrupa osóbStrażacy niosą agregat prądotwórczyStrażacy ładują agregat prądotwórczy do autaStrażacy niosą agregat prądotwórczyAgregaty prądotwórcze, w tle grupa osób