Jubileusz 65-lecia honorowego krwiodawstwa PCK

Informacje

Wyróżnienia, nagrody oraz podziękowania dla członków, działaczy i honorowych krwiodawców krwi PCK wręczono, 16 listopada br., podczas dębickich obchodów jubileuszu 65-lecia honorowego krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża. Rozstrzygnięto także XXII edycję konkursu „Potrzebna krew – twoja także”.

Podczas wydarzenia Powiat Dębicki reprezentował Przewodniczący Rady Powiatu Dębickiego Michał Maziarka, który wręczył prezesowi Oddziału Rejonowego PCK w Dębicy Januszowi Bieniaszowi okolicznościowy list gratulacyjny.

Uroczyste spotkanie w Domu Kultury „Śnieżka” uświetnił występ Grupy Artystycznej SAFO działającej przy Miejskim Ośrodku Kultury w Dębicy.

Autor zdjęć Józef Świętoń Foto-Film. Zakład usług filmowych i fotograficznych. Świętoń J.