XII Wojewódzki Rajd Pieszy

Informacje

Zespół Szkół Specjalnych w Dębicy już po raz dwunasty zorganizował Wojewódzki Rajd Pieszy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym lub znacznym. Oficjalnego otwarcia wydarzenia, które odbyło się w na Polanie Kałużówka, dokonał Adam Pieniążek Wicestarosta Dębicki.

Uczestnicy rajdu w tym roku podziwiali jesienną przyrodę w okolicy Gołęczyny. Zakończenie rajdu oraz wręczenie okolicznościowych dyplomów i nagród odbyło się w siedziby Szkoły Specjalnej w Dębicy.

Wydarzenie odbyło się przy wsparciu finansowym Powiatu Dębickiego.