Z Łęk do Machowej w przyszłym roku już nową drogą

Informacje

Trwa przebudowa drogi powiatowej nr 1305R Machowa – Łęki Górne na odcinku ponad 2,02 km w miejscowościach Podlesie Machowskie i Łęki Górne. Zadanie w 95% finansowane jest z Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych.

Całkowita wartość przedsięwzięcia wynosi dokładnie 7 188 889,13 zł. Finał robót, wykonywanych przez Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe S.A., zaplanowano na maj 2024 r.

To tylko jedna z inwestycji jakie Powiat Dębicki prowadzi aktualnie w ramach projektu zmierzającego do poprawy bezpieczeństwa kierowców oraz pieszych na drogach powiatowych w gminach Pilzno, Jodłowa i w mieście Dębica.

Droga między polami, ujęcie z dronaDroga, w tle znaki drogoweDroga, w tle znaki drogoweDroga między domami i polami, ujęcie z dronaDroga między domami i polami, ujęcie z dronaDroga, w tle zabudowaniaDroga między polami, ujęcie z drona