Koncert charytatywny dla Błażeja

Kultura

Bohema Trio, Iskierczanie, zespół Szkoły Muzycznej „YAMAHA” oraz uczniowie i absolwenci Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Dębicy wystąpili wczoraj w Domu Kultury MORS podczas Karnawałowego Koncertu Charytatywnego dla Błażeja.

Wielką niespodzianką był występ Błażeja, który zagrał na gitarze. Wśród licznie zebranej publiczności znalazł się m.in. Adam Pieniążek Wicestarosta Powiatu Dębickiego.

Dochód z koncertu przeznaczony jest dla Błażeja, ucznia dębickiej „Trójki”. Chłopiec jest po usunięciu guza mózgu, chemioterapii i radioterapii. Ma problem z chodzeniem, korzysta z aparatów słuchowych i jest osobą niedowidzącą. Pieniądze potrzebne są na rehabilitację pod okiem fizjoterapeuty i neurologopedy.

Rehabilitację Błażeja można również wesprzeć przekazując 1,5 proc. podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Ciurkot, 9869. Numer konta: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001.