Powiatowy Konkurs Fotograficzny i Plastyczny - WYNIKI

Kultura

Nagrody i wyróżnienia odebrali wczoraj (30 listopada 2023 r.) laureaci dziesiątej edycji Powiatowego Konkursu Fotograficznego „Przyroda powiatu dębickiego” oraz Powiatowego Konkursu Plastycznego „Moje spotkania z przyrodą”.

Dyplomy i bony upominkowe, w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Dębicy, autorom najlepszych prac wręczali: starosta Piotr Chęciek oraz przedstawiciele firmy Kronospan HPL Sp. z o.o. Pustków – Tomasz Tabor i Iwona Zaworska. Konkursy zorganizował Powiat Dębicki we współpracy z firmą Kronospan – fundatorem nagród.

ZOBACZ WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

ZOBACZ WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO

Prace konkursowe oceniała komisja w składzie:
Ryszard Kucab - kierownik Galerii Sztuki MOK w Dębicy,
Joanna Przeworska-Erazmus - pracownik Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Dębicy,
Jacek Marszałek - pracownik Wydziału Organizacyjnego i Nadzoru Inwestycyjnego Starostwa Powiatowego w Dębicy.