Egzamin maturalny 2023

Oświata

Rozpoczęła się MATURA 2023, która jak co roku, wywołała wiele emocji i stresu wśród maturzystów. Z tej okazji wicestarosta Adam Pieniążek postanowił odwiedzić jedną ze szkół powiatu dębickiego, ZSZ Nr 1 w Dębicy.

Wizyta wicestarosty była nie tylko okazją do złożenia życzeń maturzystom, ale także do spotkania z dyrekcją szkoły i nauczycielami. Wicestarosta podziękował nauczycielom za ich ciężką pracę, zaangażowanie i poświęcenie w przygotowaniach do egzaminów. W trakcie spotkania nauczyciele mieli także okazję podzielić się swoimi uwagami i spostrzeżeniami na temat egzaminów maturalnych oraz ich przygotowań.

Egzaminy maturalne to bardzo ważny czas dla każdego maturzysty, który wpływa na ich przyszłość. Warto jednak pamiętać, że egzaminy te są także dla nauczycieli i dyrektorów szkół wyzwaniem i ciężką pracą przez cały rok szkolny. Dlatego wizyta wicestarosty była dla wszystkich zainteresowanych ważnym wydarzeniem, które pozwoliło na docenienie pracy i zaangażowania nauczycieli oraz dodatkowo umocniło poczucie wsparcia ze strony władz powiatowych.

Grupa osób przy ławkach na sali gimnastycznejGrupa osób przy ławkach na sali gimnastycznejGrupa osób przy ławkach na sali gimnastycznejGrupa osób przy ławkach na sali gimnastycznejWicestarosta Dębicki z grupą osób przy stolikuWicestarosta Dębicki na sali gimnastycznej, w tle grupa osób przy ławkachGrupa osób na sali gimnastycznej