Unia Europejska
Rozmiar tekstu: -+
Dla niepełnosprawnych Dla słabowidzących Wersja graficzna Język migowy

Powiat, w którym
chce się żyć!

Petrycjada w LO Pilzno

Petrycjada w LO Pilzno

InformacjeOświata

W Liceum Ogólnokształcącym im. Sebastiana Petrycego w Pilźnie odbyła się Petrycjada, czyli Święto Szkoły.

Swoją obecnością zaszczycili nas: Rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie ks. dr Jacek Soprych - absolwent naszego liceum, burmistrz m. Pilzna p. Ewa Gołębiowska, dyrektor Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Dębicy p. dr Anna Wilczyńska, prezes Stowarzyszenia Absolwentów Wydziałów Medycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. dr hab. med. Zdzisław Gajda.

Jak co roku wręczono medal przyznany przez Kapitułę Medalu im. Sebastiana Petrycego - kawalerem medalu został znany i ceniony aktor teatralny i filmowy, pilźnianin, p. Stanisław Brudny; absolwent naszej szkoły. Wydarzenie odbyło się 23 listopada br.

Zdjęcia LO Pilzno

Osoby przy mównicy przemawiająOsoby przy mównicy przemawiają, po lewej podobizna Sebastiana PetrycegoUczestnicy wydarzeniaOsoba przemawia