Unia Europejska
Rozmiar tekstu: -+
Dla niepełnosprawnych Dla słabowidzących Wersja graficzna Język migowy

Powiat, w którym
chce się żyć!

Uczniowie dębickiego Zespołu Szkół Specjalnych rozpoczęli rok szkolny

Uczniowie dębickiego Zespołu Szkół Specjalnych rozpoczęli rok szkolny

Oświata

Pełne emocji i radości było dzisiejsze rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Szkół Specjalnych w Dębicy, w którym już od jutra uczniowie rozpoczną swoje zajęcia.

Na początku uroczystości nowy dyrektor ZSS Anita Zachara-Kusek ciepłymi słowami powitała wszystkich uczniów i rodziców. W wydarzeniu uczestniczyli również Dyrektor Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Dębicy Anna Wilczyńska oraz starosta dębicki Piotr Chęciek, który odczytał list okolicznościowy od Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.

Po oficjalnych wystąpieniach dzieci i rodzice udali się do sal dydaktycznych, z których będą korzystać uczniowie ze specjalnymi potrzebami.

Starosta Dębicki przemawiaGrupa osób na krzesłachRollup reklamowy, w tle Starosta Dębicki na scenieStarosta Dębicki, w tle grupa osób na krzesłachDyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy przemawiaGrupa osób na krzesłachGrupa osób na krzesłach, w tle Starosta Dębicki przemawia na scenieGrupa osób na krzesłachGrupa osób na krzesłach, w tle Starosta Dębicki przemawia na scenieGrupa osób na krzesłach