Powiatowe podsumowanie osiągnięć sportowych 2023

Sport

Nagrody z rąk Starosty i Wicestarosty Powiatu Dębickiego oraz przedstawicieli powiatowej rady odebrali dziś (22 listopada br.) samorządowcy, dyrektorzy szkół, nauczyciele, organizatorzy sportu i zawodnicy. To podziękowanie za ich wysiłek i znaczące sukcesy.

Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży Powiatu Dębickiego za rok szkolny 2022/2023 odbyło się w Zespole Szkół Specjalnych w Dębicy. Uroczystość zorganizowano, aby docenić zaangażowanie oraz inicjatywę osób, które wspierają rozwój i promocję sportu ziemi dębickiej.

Praca i sukcesy wszystkich wyróżnionych sprawiły, że Powiat Dębicki zdobył w 2023 r. II miejsce w województwie podkarpackim w klasyfikacji powiatów za realizację programu Licealiady.

Wydarzenie uświetnił występ w wykonaniu Agnieszki Marczak uczestniczki programu „Mam Talent!”.

ZOBACZ LISTĘ NAGRODZONYCH