Rozmiar tekstu: -+

chce się żyć!

Reprezentacja z Pilzna zwyciężyła w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej 2022

Sport

Po dwóch latach nieobecności z powodu pandemii koronawirusa powróciły długo wyczekiwane powiatowe rozgrywki piłki siatkowej amatorów. W tegorocznej edycji zmagań wystartowały cztery drużyny.

Turniej odbył się w sobotę (26 marca br.) w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Dębicy. Imprezę oficjalnie otworzył starosta Piotr Chęciek, który zagrał w barwach drużyny Powiatu Dębickiego.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Jacek Matera grający w zwycięskiej drużynie Gminy Pilzno. Ostateczna klasyfikacja przedstawia się następująco:

I miejsce – Gmina Pilzno
II miejsca – Powiat Dębicki
III miejsce – Gmina Brzostek
IV miejsce – Gmina Jodłowa

Podczas turnieju nie zabrakło emocji, kibiców oraz przede wszystkim siatkówki, którą zawodnicy - choć amatorzy - zaserwowali nam na bardzo wysokim poziomie. Dziękujemy wszystkim drużynom za udział i świetną zabawę, gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok!

Sportową rywalizację zorganizował Wydział Kultury, Turystyki, Sportu i Promocji Starostwa Powiatowego w Dębicy.