Unia Europejska
Rozmiar tekstu: -+
Dla niepełnosprawnych Dla słabowidzących Wersja graficzna Język migowy

Powiat, w którym
chce się żyć!

XXI Turniej Piłki Siatkowej Nauczycieli Powiatu Dębickiego

XXI Turniej Piłki Siatkowej Nauczycieli Powiatu Dębickiego

Sport

5 drużyn wzięło udział w XXI Turnieju Piłki Siatkowej Nauczycieli o Puchar Starosty Powiatu Dębickiego. Rozgrywki po rocznej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 odbyły się w sobotę 4 grudnia 2021 r. na hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Dębicy.

Sobotnie siatkarskie zmagania rozpoczął występ taneczny przygotowany przez uczennice Zespołu Szkół nr 2 w Dębicy: Zuzannę Plutę, Wiktorię Kopalę i Katarzynę Kopalę.

 

Następnie każda z drużyn rozegrała po 4 mecze, na podstawie których ustalone zostały ostateczne wyniki:

  1. Starostwo Powiatowe w Dębicy

  2. Weldon School

  3. Centrum Kształcenia Zawodowego

  4. ZS nr 2

  5. Przyjaciele Siatkówki

 

Przyznano także nagrody indywidualne:

Najlepszy rozgrywający: Grzegorz Nowacki /SP 12/ Weldon School

Najlepszy zagrywający: Marek Różański /Weldon School/

MVP kobiet: Justyna Szerszeń  /Zespół Szkół Pustków Osiedle/ Przyjaciele Siatkówki

MVP mężczyzn: Bartosz Cabaj /Weldon School/

Nagroda fair play: Jan Moskal /Centrum Kształcenia Zawodowego/

 

Drużyny turnieju siatkówki nauczycieliOtwarcie TurniejuPokaz taneczny uczennic ZS nr 2Pokaz taneczny uczennic ZS nr 2Pokaz taneczny uczennic ZS nr 2Pokaz taneczny uczennic ZS nr 2Pokaz taneczny uczennic ZS nr 2Pokaz taneczny uczennic ZS nr 2Reprezentacja ZS nr 2Puchary i statuetkiReprezentacja Powiatu DębickiegoRozgrywki Rozgrywki Rozgrywki Rozgrywki Rozgrywki Rozgrywki Rozgrywki Rozgrywki Rozgrywki Reprezentacja Powiatu DębickiegoPunktacjaSędzia SędziowieRozgrywki Reprezentacja CKZReprezentacja Weldon SchoolDrużyna RozgrywkiRozgrywkiRozgrywkiSędziowieReprezentacja Weldon SchoolRozgrywkiSędziowie i kibiceReprezentacja ZS nr 2RozgrywkiReprezentacja Powiatu DębickiegoDrużynyWręczenie nagród i wyróżnieńWręczenie nagród i wyróżnieńWręczenie nagród i wyróżnieńWręczenie nagród i wyróżnieńWręczenie nagród i wyróżnieńWręczenie nagród i wyróżnieńWręczenie nagród i wyróżnieńWręczenie nagród i wyróżnieńWręczenie nagród i wyróżnieńWręczenie nagród i wyróżnieńWręczenie nagród i wyróżnieńWręczenie nagród i wyróżnieńReprezentacja CKZWręczenie nagród i wyróżnieńWręczenie nagród i wyróżnieńWręczenie nagród i wyróżnieńReprezentacja Powiatu DębickiegoReprezentacje turnieju