Unia Europejska
Rozmiar tekstu: -+
Dla niepełnosprawnych Dla słabowidzących Wersja graficzna Język migowy

Powiat, w którym
chce się żyć!

WOŚP po raz 19-ty zagrała w Dębicy!

WOŚP po raz 19-ty zagrała w Dębicy!

InformacjeInne

“Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej” – pod takim hasłem grała wczoraj (12 stycznia br.) Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Kwesta wolontariuszy w szczytnym celu odbyła się w mieście Dębica oraz w każdej z gmin powiatu dębickiego.

Pierwsza część WOŚP obejmowała motoryzacyjne widowisko – VIII Dębicką Motoorkiestrę - które zgromadziło na Rynku fanów czterech kółek. W ramach tego wydarzenia zorganizowana została licytacja przejazdów oraz gadżetów.

W hali MOSiR  w Dębicy odbyły się rozgrywki ligi halowej w piłce nożnej. Później scenę przejęła utalentowana młodzież, która swoimi występami czarowała publiczność. Prowadzone w czasie dębickiego Finału licytacje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a pieniądze zebrane w czasie ich trwanie zasilą konto fundacji WOŚP. Najmłodsi świetnie bawili się za sprawą przygotowanych dla nich atrakcji, a dorośli mogli zweryfikować swoje umiejętności krawieckie podczas próby uszycia poduchy z orkiestrowym serduchem.

Starostwo Powiatowe w Dębicy jak co roku wsparło akcję WOŚP m. in. przekazując atrakcyjne nagrody na licytację.

ZOBACZ PODZIĘKOWANIE