Kontrola rodzicielska online – chroń swoje dzieci

Informacje

Dzieciństwo naszych pociech, czyli młodych XXI w., to dorastanie „ze smartfonem w ręce”. Biegła, wręcz naturalna umiejętność korzystania z urządzeń elektronicznych i narzędzi cyfrowych nie oznacza jednak, że świadomość zagrożeń jest równie intuicyjna. Ferie zimowe to idealny czas na świadome towarzyszenie dziecku w cyfrowym świecie.

W bezpiecznej obecności dziecka w sieci pomagają narzędzia do kontroli rodzicielskiej. Dzięki nim jesteś w stanie filtrować treści dostarczane dziecku przez gry, strony internetowe, czy filmy. Kontrola rodzicielska jest narzędziem, które pomoże Ci mądrze nadzorować aktywność dziecka w sieci, ustalić reguły korzystania z Internetu i aplikacji oraz uchronić przed niebezpieczeństwami ze strony cyberprzestępców, czy ekspozycji na nieodpowiednie treści.

CZYTAJ INFORMACJĘ