Unia Europejska
Rozmiar tekstu: -+
Dla niepełnosprawnych Dla słabowidzących Wersja graficzna Język migowy

Powiat, w którym
chce się żyć!

Jubileuszowy Maraton Biologiczny w I LO

Jubileuszowy Maraton Biologiczny w I LO

Oświata

Dziś w I Liceum Ogólnokształcącym w Dębicy odbywa się jubileuszowy V Podkarpacki Maraton Biologiczny, którego inicjatorem jest dr Krzysztof Kosiński, nauczyciel I LO. Zebrani przysłuchują się ciekawym wykładom dot. m.in. różnorodności ekosystemów leśnych. 

Wśród prelegentów znaleźli się prof. dr hab. Henryk Okarma, dr hab. inż. Krzysztof Kud, dr hab. inż. Magdalena Socha oraz dr Anna Bugno. W imieniu Starosty Powiatu Dębickiego zebranych powitała i podziękowała im za obecność dr Anna Wilczyńska, Dyrektor Wydziału Edukacji w dębickim starostwie.   

Grupa słuchaczyGrupa słuchaczyGrupa słuchaczyDyrektor Wydziału Edukacji w starostwie przemawia do zebranychWicekurator Podkarpacki przekazuje list gratulacyjny dyrektorowi I LOKonferansjerzy przemawiają do zebranychDyrektor I LO przemawia do zebranychGrupa słuchaczyGrupa słuchaczyGrupa słuchaczyGrupa słuchaczyWicekurator Podkarpacki przemawia do zebranychGrupa słuchaczyGrupa słuchaczyGrupa słuchaczyGrupa słuchaczyGrupa słuchaczyGrupa słuchaczyGrupa słuchaczyGrupa słuchaczyGrupa słuchaczyNauczyciel I LO przemawia do zebranychPrelegentka przemawia do zebranychGrupa słuchaczyFotograf wykonuje zdjęcia