Turniej strzelecki w „Mechaniku”

OświataSport

Na strzelnicy pneumatycznej Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Dębicy odbył się wczoraj I Turniej Strzelecki dla uczniów oraz nauczycieli powiatu dębickiego o Puchar Starosty.

W zmaganiach udział wzięło 9 szkół ponadpodstawowych: Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Dębicy, Zespół Szkół nr 4 w Dębicy, Zespół Szkół Zawodowych w Pustkowie-Osiedlu, Zespół Szkół w Jodłowej, Zespół Szkół Ekonomicznych w Dębicy, I Liceum Ogólnokształcące w Dębicy, II Liceum Ogólnokształcące w Dębicy, Liceum Ogólnokształcące w Pilźnie oraz Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego w Dębicy.

W kategorii szkół zwyciężyli uczniowie z ZSZ 1 w Dębicy, drugie miejsce zdobył ZSZ w Pustkowie- Osiedlu, natomiast trzecie miejsce przypadło w udziale II LO w Dębicy.

Wśród nauczycieli podium przedstawia się następująco:
I miejsce – Wojciech Szerszeń ZSE w Dębicy,
II miejsce – Maciej Kita II LO w Dębicy,
III miejsce – Barbara Buszek ZSZ 1 Dębica.

Nagrody ufundowane przez Powiat Dębicki wręczali m.in. starosta Piotr Chęciek oraz wicestarosta Adam Pieniążek.