Unia Europejska
Rozmiar tekstu: -+
Dla niepełnosprawnych Dla słabowidzących Wersja graficzna Język migowy

Powiat, w którym
chce się żyć!

VI Piknik Rodzinny w Nawsiu Brzosteckim

VI Piknik Rodzinny w Nawsiu Brzosteckim

InformacjeKultura

VI Piknik Rodzinny w Nawsiu Brzosteckim zorganizowany przez KGW, OSP, Sołectwo Nawsie Brzosteckie, a także CKiCZ w Brzostku odbył się w sobotę 28 sierpnia. Impreza została zrealizowana przy wsparciu finansowym Powiatu Dębickiego i Województwa Podkarpackiego.

Uczestnicy wydarzenia mieli okazję skorzystać z wielu atrakcji m.in. lot balonem na uwięzi, animacje dla dzieci, paintball oraz wziąć udział w licznych konkursach sprawnościowych. Zabawę umilił występ „Kapeli Zastawnych” oraz zabawa taneczna z zespołem „OD-NOWA”.

Gruba osób przy balonieGrupa osóbDzieci podczas zabawyCzłonkinie KGW przy stole wiejskimDzieci przy dmuchanej zjeżdżalni Instruktor - paintballLogo Powiatu DębickiegoAnimatorki z dziećmi w trakcie zabawyUczestnicy VI Pikniku Rodzinnego w Nawsiu BrzosteckimInstruktor z dzieckiem w trakcie strzelania z pistoletuDzieci w trakcie konkurencji sprawnościowejRadny Rady Miejskiej w Brzostku przemawiaGrupa osoóbRadny Powiatu Dębickiego rozdający losy na lot balonemKonkurs w jedzeniu pierogówRadny Powiatu Dębickiego i zwycięzca konkursu w jedzeniu pierogówRadny Rady Miejskiej w Brzostku przemawiaKonkurs w lepieniu pierogówRadny Powiatu Dębickiego wręcza nagrodyKonkurs w cięciu piłąUczestnicy VI Pikniku Rodzinnego w Nawsiu BrzosteckimKonkurs w cięciu piłąWicestarosta Dębicki i Burmistrz Brzostku wręczają nagrodyLot balonemLot balonem